Дизайн і пошиття жорстких ламбрекенів


Салон «Еліт Декор» пропонує виготовлення жорстких ламбрекенів під замовлення, а також багатий асортимент готової продукції. Для пошиття пропонуємо виключно якісні матеріали - в наявності понад 150 тисяч різновидів тканини, аксесуарів і прикрас.

Купити жорсткі ламбрекени можна з доставкою і установкою по Києву та Україні. Ціни на жорсткі ламбрекени пропонуємо в трьох сегментах: дешевий, середній і преміум. Таким чином кожен бажаючий зможе знайти виріб під свій бюджет.

Жеский ламбрекен фото слайд

Переваги жорстких ламбрекенів

Жорсткі ламбрекени суттєво відрізняються від інших елементів декору для вікон. Вони користуються великим попитом завдяки таким особливостям:

Простота у догляді
Жорсткі ламбрекени не потребують складного догляду. Такий вид декору не потрібно прати, видалити забруднення можна за допомогою пилососа або вологої ганчірки.
Ефективне застосування
Вироби дозволяють приховати недоліки вікна і стін навколо нього. Правильно підібрані елементи візуально збільшать невелике приміщення і розширять вузьке.
Доступна ціна
Для виготовлення жорстких ламбрекенів не знадобиться багато тканини. Різноманітність форм дозволяє створювати не тільки дорогі, а й бюджетні варіанти.

Купити жорсткі ламбрекени в Києві та Україні