Купити жалюзі у Києві на замовлення

Жалюзі – це чудове рішення для захисту кімнати від сонячних променів. Складаються вони з рухомих ламелей, за допомогою яких ви зможете швидко та зручно регулювати світлові потоки, що прагнуть проникнути до приміщення. Не можна сказати, що жалюзі є лише пристроєм для сонцезахисту будинку. Сьогодні вони набули важливого значення і в галузі облаштування інтер’єру.

Жалюзі – універсальний декоративний елемент, за допомогою якого можна грамотно та красиво підкреслити певні акценти або ж виконати зонування вільного простору у квартирі. Застосування цієї продукції є досить універсальним. Вони добре доповнять інтер’єр приватного будинку і квартири, так і офісного приміщення. Встановити їх можна на будь-який тип вікон та дверей. Окремо варто відзначити моделі з електроприводом, які стануть найсучаснішим технологічним рішенням для балкона.

Замовити індивідуальні жалюзі на вікна та двері у Києві ви можете у магазині «Еліт Декор». Для клієнтів з інших міст України ми пропонуємо декілька зручних варіантів доставки та оплати завдяки перевіреним транспортним компаніям. Виготовлені нами жалюзі допоможуть досягти ідеального балансу світла та стилю у приміщенні.

Яку продукцію Ви можете замовити у нас?

Ми пропонуємо виготовлення жалюзі на замовлення. У нас можна підібрати ідеальний варіант для:

 • Вікон;
 • Дверей;
 • Балкону;
 • З електроприводом та без.

Підсумкова модель повністю відповідатиме очікуванням клієнта, адже вона виробляється у форматі індивідуального замовлення. Ми врахуємо всі дрібні деталі, які ви хотіли б доопрацювати і ніколи не дорікнемо за прискіпливість, адже самі звикли ретельно і трепетно підходити до кожного виробу.

Щоб виготовити вертикальні або горизонтальні жалюзі на індивідуальне замовлення, нам знадобиться 12-15 днів.

Скільки коштують жалюзі на замовлення?

Для максимальної зручності клієнтів ми пропонуємо цікаві функціональні рішення у трьох цінових категоріях:

 • Бюджетні моделі;
 • Середній ціновий сегмент;
 • Ексклюзивні елітні жалюзі.

Ціна на жалюзі залежить від багатьох факторів. Краще для початку детально розповісти про свої побажання менеджеру, щоб отримати найточнішу відповідь щодо підсумкової вартості. Ціна може зростати або знижуватися в залежності від того, який розмір жалюзі вам необхідний, який карниз, фурнітура та бренд матеріалу були б кращими, чи потрібні супутні аксесуари і т.д.

Чому люди купують жалюзі на замовлення у нас?

«Еліт Декор» – це зручний та клієнто-орієнтований магазин, в якому ви можете купити вертикальні та горизонтальні жалюзі на замовлення. Нижче наведено 5 ключових переваг, що відрізняють нас від конкурентів:

 • Виконаємо індивідуальне замовлення будь-якої складності;
 • Готові жалюзі будуть у вас вже за 12 днів після замовлення;
 • Використовуємо під час виготовлення матеріали найвищої якості;
 • Працюємо не лише з приватними клієнтами, а й з компаніями, готелями, кафе;
 • Кожне замовлення супроводжується гарантією.

Топ 7 причин купити жалюзі на вікна у Києві

 1. Надійний захист від прямих, надто сильних променів для організму людини, свійських тварин та рослин;
 2. Використовуючи жалюзі в спеку, ви продовжуєте термін служби меблів та техніки, а також захищаєте шпалери та покриття для підлоги від вигоряння;
 3. Те, що відбувається у вашому будинку, завжди може бути приховано від цікавих очей;
 4. Влітку в будинку збережеться прохолода, при закритих жалюзі температура повітря в приміщенні падає майже на 5 градусів. А взимку навпаки, у затемненій кімнаті довше зберігається тепло, оскільки додається додаткова перегородка між кімнатою та холодним склом;
 5. Простий механізм дозволить швидко змінити стан ламелів, відрегулювати їх нахил і тим самим вибрати рівень освітленості приміщення;
 6. За практичним інтер’єрним пристроєм легко доглядати, жалюзі є гідрофобними, надовго зберігають первозданний вигляд;
 7. Індивідуальне проектування дозволить замовити жалюзі за образом та подобою, які ви маєте у поданні.

Щоб оформити замовлення на жалюзі, розрахувати ціну або викликати дизайнера додому для консультації та проведення точних вимірів, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ви можете написати на E-Mail, зателефонувати за вказаними номерами або ж зв’язатися з менеджерами в онлайн-формі на сайті.