Шукайте де замовити японські штори?


«Еліт Декор» пропонує увазі покупців великий вибір японських штор. Ескізи розробляються професійними дизайнерами, завжди готовими реалізувати найбільш нестандартні ідеї. Наявність власної майстерні обладнаною сучасною технікою дозволяє нам в найкоротші терміни виконати замовлення будь-якої складності.

Цінова політика компанії дозволяє придбати штори-панелі, розраховані на будь-який бюджет. У роботі нами використовуються дорогі ексклюзивні тканини і більш доступні матеріали. На сайті представлені готові вироби, які можна придбати з доставкою в будь-який регіон країни.

Японские шторы фотография слайд

Переваги японських штор

Японські штори-панелі можна використовувати для зонування приміщень. Це дозволяє використовувати їх не тільки при оформленні просторих котеджів, але і невеликих квартир. Вироби також мають низку особливостей:

Специфічна конструкція
Японські панельні штори можуть мати квадратну або прямокутну форму. З їх допомогою ви зможете повністю закрити віконний або дверний проєм від стелі до підлоги.
Різноманітність дизайну
Для виготовлення японських панелей використовують тканини різних типів. Застосування ексклюзивних матеріалів дозволить перетворити завісу на справжній витвір мистецтва.
Простота догляду
Відсутність складок у японських панельних штор зводить до мінімуму утворення пилу. Така особливість робить їх більш безпечними для мешканців оселі.

Купити японські штори в Києві та Україні