Де купити підлоговий плінтус у Києві та Україні?


Інтернет-салон «Еліт Декор» пропонує придбати поліуретановий плінтус за схожими цінами з доставкою в будь-яку точку України. Ми пропонуємо величезний вибір виробів від безлічі відомих брендів. У нашому каталозі представлено багато позицій, яких на складі достатньо. Залежно від обсягу партії, що купується, можна розраховувати на різноманітні бонуси і знижки.

Плинтус напольный фотография слайд

Особливості підлогового плінтуса

Підлоговий поліуретановий плінтус - це оздоблювальний елемент, що дозволяє приховати стик підлоги і стіни. У каталозі нашого салону можна побачити кращі зразки від провідних брендів.

Висока зносостійкість
Плінтус з поліуретану зберігає початкові властивості і привабливий вид протягом десятиліть. Йому не страшні вода, випари, терміти, він не вбирає запахи.
Легкість у монтажі виробів
Матеріал пластичний і гнучкий, тому не вимагає серйозних зусиль для установки. Проста підгонка і легка різка дозволяє змонтувати виріб навіть в особливо складних місцях.
Стійкість до температурних перепадів
Поліуретан добре себе показує в приміщеннях з встановленими приладами опалення. При нагріванні його властивості не змінюються, також йому не страшні холоди до -30 градусів Цельсія.

Купити підлоговий плінтус з поліуретану в Києві та Україні