Де купити молдинг на стіну з поліуретану в Києві та Україні


Ми пропонуємо міцний і надійний молдинг з поліуретану, рівний і гнучкий, з орнаментом і без. Застосування таких декоративних і рельєфних деталей вигідно підкреслить стиль вашого житла і додасть індивідуальність будь-якому інтер'єрному рішенню. Звернувшись до нас за вказаними номерами телефону або онлайн, ви зможете не тільки замовити вподобаний молдинг з поліуретану, а й отримати відповіді та консультації фахівців.

Молдинг на стену фотография слайд

Переваги молдингів для стін

Молдинг - найпоширеніший вид декоративного оздоблення приміщень, що являє собою планки з поліуретану різної ширини і товщини довжиною трохи більше 2-х метрів.

Втілення будь-яких дизайнерських ідей
Застосовуючи молдинг, можна створити дизайн кімнати в будь-якому з відомих стилів: від бароко до хай-тек. Можна виділити якусь частину стіни, оформити арку, зробити стильне обрамлення віконних рам і дверних прорізів.
Усунення архітектурних недоліків
Нанесенням молдингу на стіни, можна візуально усунути деякі архітектурні недоліки. Наприклад, збільшити простір у висоту або ширину, приховати нерівності і невеликі дефекти на поверхні стін, стики.
Різноманітність форм і доступність цін
Широкий вибір молдингу з поліуретану представлений в нашому каталозі. Прийнятна ціна цього матеріалу, простота монтажу робить його затребуваним і доступним для оздоблення будь-якого приміщення.

Купити поліуретановий молдинг у Києві та Україні