Ключові вигоди співпраці з «Еліт Декор»


Каталог сайту «Еліт Декор» допоможе вам вибрати відповідні під дизайн житлової або робочої кімнати колони з поліуретану. Компанія пропонує вигідні ціни, високу якість товару популярних марок, широкий асортимент, різні варіанти доставки по всій території України і зручні способи оплати придбання. Всі замовники і тим більше постійні клієнти можуть розраховувати на додаткові знижки і бонуси, які роблять нашу пропозицію ще вигіднішою.

Колонны из полиуретана фотография слайд

Особливості декоративних виробів

Колони з поліуретану стануть оптимальним варіантом прикраси будинку або офісу. Вишукані та легкі вироби дозволяють втілити будь-які дизайнерські ідеї.

Універсальні прикраси
Порожня внутрішня частина дозволяє не тільки прикрасити кімнату, обладнавши ліпнину в давньогрецькому або староєвропейському стилі, але і приховати інженерні комунікації, що не вписуються в дизайн.
Простий догляд
На відміну від інших будівельних матеріалів, поліуретан не потребує особливого звернення. Щоб тримати колони в чистоті досить регулярно протирати поверхню від пилу.
Будь-який колір
Вироби з полімеру легко піддаються забарвленню або покриттю будівельними сумішами. Це дозволяє змінювати базовий колір, використовуючи фарби на водній основі, на гармоніюючий з інтер'єром відтінок.

Купити колони з поліуретану в Києві та Україні