Де замовити штори в східному стилі?


Інтернет-салон «Еліт Декор» пропонує замовити пошиття штор в східному стилі або купити готові рішення в Києві та Україні з доставкою. В асортименті є широкий вибір тканини найвідоміших брендів і під будь-який бюджет, від дешевих варіантів до середніх і елітних цінових сегментів.

Співпрацюючи з нами ви отримуєте повний комплекс послуг - від розробки ескізу нашими професійними дизайнерами, до підбору карнизу, установки та навішування виробів.

Шторы в восточном стиле фотография слайд

Особливості штор у східному стилі

Штори в східному стилі - категорія, що об'єднує кілька напрямків. Йдеться про фіранки, виконані в арабському, китайському (буддистський), японському або індійському стилях. Кожен з них має свої відмінні особливості, але їх об'єднують:

Різноманітність дизайну
Багатий вибір тканин і прикрас. Для реалізації проектів використовуються високоякісні натуральні матерії і безліч декоративних елементів.
Елітний вигляд
Розкіш і шик - так можна описати основну відмінність фіранок у східному стилі. Багате оформлення робить такі штори справжнім витвором мистецтва.
Різні сфери застосування
Привабливість і нестандартний зовнішній вигляд виробів дозволяє їх використовувати для декорування вікон житлових і нежитлових приміщень.

Купити штори у східному стилі Київ, Україна