Дизайн і пошиття штор в стилі вінтаж


Інтернет-салон «Еліт Декор» здійснює пошиття штор в стилі вінтаж. Ми готові порадувати кожного замовника оригінальними ідеями і нестандартним підходом. Для створення моделей використовуються різні категорії тканин - від дорогих до більш бюджетних. Завдяки цьому нашу продукцію використовують для декорування не тільки елітних заміських котеджів, а й невеликих квартир.

Компанія прагне оперативно справлятися із замовленнями будь-якої складності та обсягу. Тим, у кого немає можливості чекати, ми запропонуємо підібрати оптимальний варіант з колекції готових виробів.

Шторы в стиле винтаж фотография слайд

Особливості штор у стилі вінтаж

Розробка ескізу штори в стилі вінтаж - завдання не з легких. Дизайнер повинен відчути індивідуальність клієнта і ефектно підкреслити її в своєму творінні. Тільки в цьому випадку вийде створити виріб з «родзинкою», який стане справжньою прикрасою будинку або квартири. Такі штори мають ряд відмінних особливостей. Для них характерні:

Класичні кольори
Зазвичай це холодні спокійні кольори (сіро-зелений, блакитний, аквамарин, васильковий, ліловий та інші). Допускається наявність візерунків рослинної тематики, клітина або смужка.
Відсутність помпезності
При їх створенні вітається природність і простота. Тут немає місця для вичурних гобелен, хитромудрих кованних карнизів, гламурних і блискучих аксесуарів.
Акцент на деталях
Наявність дрібних деталей крою - ключова відмінна риса завіси. Виразність виробу надають такі елементи, як бахрома, тасьма або помпони.

Купити штори в стилі вінтаж Київ, Україна