Дизайн і пошиття штор у стилі шебі-шик


Фіранки в стилі шебі-шик оригінальні і привабливі, користуються попитом у мешканців міських квартир і заміських котеджів. Вони допомагають створити в приміщенні атмосферу комфорту і затишку, вносять в інтер'єр певну «родзинку», підкреслюючи смак і душевний стан господарів будинку.

Інтернет-салон «Еліт Декор» пропонує послуги з розробки дизайнерських проектів і пошиття штор, виконаних в даному стилі. Ескізи створюються досвідченими фахівцями, які добре знають особливості даного напрямку.

Для реалізації проектів підбираються високоякісні тканини. Це можуть бути ексклюзивні дорогі матеріали і більш бюджетні варіанти.

На сайті представлені також зразки готових виробів, придбати які можна з доставкою по Києву та інших населених пунктах країни.

Шторы в стиле шебб-шик фотография слайд

Особливості штор у стилі шебі-шик

Шеббі-шик - це напрямок, який в перекладі з англійської означає сформований, потертий шик. Це і визначає відмінні особливості, які використовуються при оформленні інтер'єру фіранок. Такі штори привертають увагу:

Використовуваною колірною гамою
Для пошиття фіранок використовують тканини в ніжних пастельних, трохи приглушених тонах.
Багатошаровість і складність конструкцій
Обов'язковою умовою є наявність мінімум двох полотен. Допускається використання воланів та обороків, розташованих у нижній або верхній частині фіранки.
Різноманітністю та багатством декоративних елементів
Це можуть бути вишивки, мережива, бахрома, банти, різні варіанти підхватів, а також ламбрекени.

Купити штори в стилі шеббі-шик Київ, Україна