Де замовити штори в морському стилі?


Інтернет-салон «Еліт Декор» пропонує якісний дизайн і пошиття штор в морському стилі в Києві та Україні. У каталозі присутні понад 150 тисяч варіантів текстилю від відомих брендів з Англії, США, Туреччини, Італії та інших країн.

Крім індивідуального виготовлення ми можемо запропонувати широкий вибір готових варіантів штор розрахованих на бюджет від дешевого, до середнього і преміум сегменту.

Шторы в морском стилей фотография слайд

Особливості штор у морському стилі

Штори в морському стилі складно назвати новим напрямком, їх використовували ще наші мами і бабусі для прикрашання вікон своїх будинків і квартир. Секрет популярності таких фіранок досить простий, споживача приваблюють:

Можливість експериментувати
Різноманітність сучасних елементів декору дозволяє створити неповторні композиції починаючи від інтер'єру дитячої, і закінчуючи спальною і коридором.
М'яка гама кольорів
Класичне поєднання синього і білого, а також всі відтінки морської хвилі діють заспокійливо і допомагають створити комфорт і затишок.
Універсальність
Морський стиль не зобов'язує до строго певних форм, тому за допомогою таких шторів можна декорувати вікна різних параметрів у будь-яких приміщеннях.

Купити штори в морському стилі Київ, Україна