Замовити дизайн і пошиття штор в стилі модерн


Інтернет-салон «Еліт Декор» займається дизайном і пошиттям штор у стилі модерн. У нас можна замовити вироби розраховані на будь-який ціновий сегмент, від дешевих варіантів, до середніх і дорогих цін. У виготовленні виробів використовуються тільки якісні тканини відомих брендів з Європи, Туреччини чи Америки.

Індивідуальний пошив завіси може зайняти від 7 до 14 робочих днів. Але якщо вас не влаштовує виготовлення штор під замовлення, ми готові запропонувати широкий вибір готових рішень, які можна купити з доставкою по Києву і всій Україні.

Шторы в стиле модерн фотография слайд

Особливості штор у стилі модерн

Незважаючи на свою назву, фіранки в стилі модерн можуть «похвалитися» майже віковою історією. На початку минулого століття в Парижі проходила виставка, після якої напрямок став користуватися популярністю. Такі штори відрізняються:

Нестандартним дизайном
Асиметричні і вигнуті лінії, підв'язки на різних рівнях, вільні хвилі та драпіровки - ось чим відрізняються фіранки, виконані в даному стилі.
Багатошаровість полотен
Такий віконний декор повинен складатися як мінімум з 2-х шарів текстилю. Ця складність конструкції дозволяє створити неповторні композиції.
Гармонія в колірному рішенні
Виконані в даному стилі штори не повинні бути занадто яскравими і контрастними. Це - одна з основних вимог напрямку модерн.

Купити штори в стилі модерн Київ, Україна