Дизайн і пошиття фіранок у мінімалістичному стилі


Не любите зайвої помпезності і хочете створити в приміщенні інтер'єр в стилі мінімалізму? Інтернет-салон «Еліт Декор» готовий розробити оригінальний ескіз фіранок, які відповідатимуть усім вимогам замовника.

Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками. Для створення виробів фахівці використовують високоякісні тканини і фурнітуру. Технічні можливості пошивочного цеху дозволяють оперативно впоратися із замовленням будь-якого обсягу і складності.

Шторы в стиле минимализм фотография слайд

Особливості штор у мінімалістичному стилі

Для того щоб зрозуміти, чи припустим мінімалізм при оформленні вікон Вашого житла, слід розібратися в особливостях даного стилю. Не варто думати, що таке рішення виявиться найбільш бюджетним. Зовнішня простота не є ознакою доступності. Такі штори відрізняються:

Простотою і лаконічністю
Вони не належать до складних композицій, що містять складні елементи, ламбрекени і різноманітні складки. Для них характерні прості геометричні форми і лінії.
Відсутністю яскравих аксесуарів
Основна ідея стилю - стриманість, тому бахромою, пензлями, склярусами або іншими елементами декору які привертають до себе увагу такі фіранки не прикрашаються.
Різна сфера застосування
Штори в стилі мінімалізму використовують для оформлення віконних прорізів житлових і нежитлових приміщень. Іноді допускається зонування приміщення завісами.

Купити штори в стилі мінімалізм Київ, Україна