Дизайн і пошиття штор в стилі кантрі


Інтернет-салон «Еліт Декор» готовий запропонувати штори виконані в стилі кантрі. Це прості і витончені вироби, які здатні прикрасити інтер'єр практично будь-якого приміщення. Дизайнери компанії використовують високоякісні тканини і елементи декору. Професіоналізм співробітників дозволяє оперативно впоратися із замовленням будь-якої складності.

У каталозі сайту також представлені моделі, які можна в будь-який момент придбати з доставкою по Києву та інших областях країни.

Шторы в стиле кантри фотография слайд

Особливості штор у стилі кантрі

Штори в стилі кантрі можуть бути різних видів - від рулонних і римських, до традиційних портьєр. Всіх їх об'єднують такі відмінні особливості:

Якісний матеріал
Використання для пошиття натуральних тканин. Допускаються варіанти з невеликою домішкою синтетичних волокон. Така «добавка» робить виріб більш невибагливим у догляді.
Стриманий дизайн
Специфічні колірні рішення та принти. Для пошиття таких виробів використовуються кольори сільських пейзажів, що стосується візерунків, то вони теж повинні бути невигадливими, «народними».
Можливість декорування
Простота крою і застосування оригінальних декоративних елементів. Такі штори прикрашаються стрічками, вишивкою і мереживом, використовуються тканинні підхвати.

Купити штори в стилі кантрі Київ, Україна