Чому купити штори хай-тек потрібно у нас


Відсутність декору і простота штор у стилі хай-тек не означають, що їх пошиття не вимагає ретельної підготовки. Необхідно розробити проект в якому врахувати особливості приміщень, розмір і форму вікна, інтер'єр кімнати. Тільки в цьому випадку фіранки стануть справжньою «родзинкою». Дизайнери інтернет-салону «Еліт Декор» готові впоратися з цим завданням «на відмінно». Ми створимо авторський ескіз, який допоможе втілити в життя побажання власників будинку. Технічні можливості та рівень кваліфікації майстрів пошивного цеху дозволяють нам оперативно справлятися із замовленнями будь-якої складності.

У каталозі сайту представлені зразки готових моделей - їх, а також індивідуальні замовлення можна придбати з доставкою по Києву, а також в інші регіони України.

Шторы в стиле хай-тек фотография слайд

Особливості штор у стилі хай-тек

Хай-тек - досить молодий напрямок, що з'явився в 20-му столітті. Інтер'єри, оформлені в даному стилі здаються легкими, просторими і повітряними. При розробці проектів дизайнери зобов'язані дотримуватися певних правил. Вони стосуються і оформлення вікон. Штори в стилі хай-тек мають кілька відмінних особливостей. Основними з них є:

Простота і чіткість ліній і форм
Стиль передбачає використання прямих, квадратних або прямокутних (залежно від форми вікна) полотен.
Використання певних типів тканин
Для сучасного інтер'єру і матеріал повинен бути відповідний. Полотна повинні відштовхувати пил, захищати від сонця і не підтримувати горіння. Для досягнення цих цілей виробники використовують спеціальні просочування.
Відсутність яскравих і складних прикрас
Для стилю характерна простота. Не допускається використання складних конструкцій, ламбрекенів, бахроми, пензлів і яскравих прикрас.

Купити штори в стилі хай-тек Київ, Україна