Чому вигідно оформити замовлення у нас


Етнічний стиль об'єднує в собі культуру різних країн світу. Неможливо суворо визначити відповідні тканини або аксесуари, оскільки все залежить від того, в дусі якої нації буде оформлятися вікно. Тому створення фіранок в даному стилі слід довіряти професіоналам.

Дизайнери інтернет-салону «Еліт Декор» добре знайомі з особливостями етно-стилю. Вони готові розробити авторський проект і втілити в життя найбільш нестандартні ідеї. Ескізи створюються за допомогою спеціального програмного забезпечення, тому у клієнта буде можливість заздалегідь ознайомитися із зовнішнім виглядом виробу і, в разі необхідності, внести свої правки.

Пошиття виконується на професійному обладнанні можливості якого дозволяють нам оперативно виконувати замовлення будь-якого обсягу і складності.

У каталозі представлені готові вироби, придбати які можна в будь-який момент. Це моделі, виконані з різноманітних тканин, розраховані на будь-який смак і бюджет. Компанія пропонує різні способи доставки продукції по Києву та в інші населені пункти України.

Шторы в этническом стиле фотография слайд

Особливості штор в етнічному стилі

Фіранки в стилі етно - це частина культури тієї чи іншої народності, що формувалася не одне століття. Такі штори несуть в собі особливості і традиції жителів країни або континенту. У наш час вони користуються популярністю завдяки таким своїм особливостям:

Натуральності та екологічності
Кілька століть тому люди використовували для облаштування свого житла виключно натуральні матеріали, тому не може бути й мови про використання синтетичних тканин для пошиття етно-штор.
Різноманітність відтінків і візерунків
У кожної народності існували свої національні кольори і малюнки, тому сучасні користувачі мають можливість вибрати моделі у відповідності зі своїм смаком і особливостями інтер'єру приміщення.
Можливості експериментувати з оформленням приміщення
Етнічні штори здатні внести «родзинку» в інтер'єр кімнати, підкреслити його особливість і шик. Стиль ідеально підходить для шанувальників тієї чи іншої культури, а також для замовників, які готові до експериментів.

Купити штори в етнічному стилі Київ, Україна