Дизайн і пошиття штор в стилі бароко


Інтернет-салон «Еліт Декор» спеціалізується на виготовленні дизайнерських штор у різних стилях. Наші фахівці добре «знайомі» з усіма труднощами і особливостями бароко. Для реалізації проекту ми використовуємо якісну ексклюзивну тканину, фурнітуру і розробляємо високоточні ескізи майбутніх виробів на індивідуальній основі.

Крім цього, у нас можна придбати готові вироби, зразки яких представлені в каталозі сайту. Пропонуємо ціни в різних цінових сегментах, від дешевих і середніх варіантів, до елітних примірників. Доставку здійснюємо по Києву і всій Україні.

Шторы в стиле барокко фотография слайд

Особливості штор у стилі бароко

Штори в стилі бароко - це своєрідна ознака розкоші і багатства. Для їх створення використовують багатошарові форми з дорогих ексклюзивних важких тканин. Колірне рішення може бути різним - від поєднання яскравих фарб до однотонних полотен. Їх відрізняють такі особливості:

Наявність підкладки
Може бути виконана в контрастній за кольором щодо основного полотна тканини. Її використовують для збільшення пишності, а також захисту дорогої матерії від вигорання.
Декоративна прикраса
Використання різноманітних декоративних елементів та елітних карнизів. В якості оздоблення використовують пензлі, бахрому, рюші, стрічки, скляруси та інші аксесуари.
Складність догляду
Такі вироби зняти і випрати в машинці неможливо. Дорогі тканини і декоративні елементи вимагають спеціального догляду, та й самі конструкції є занадто габаритними.

Купити штори в стилі бароко Київ, Україна