Де купити штори пліссе в Україні?


Штори пліссе - конструкції, які ідеально підходять для декорування вікон житлових і нежитлових приміщень. Різноманітність кольорів, відтінків і візерунків дозволить створити не просто фіранки, а справжні твори мистецтва.

Дизайнери інтернет-салону «Еліт Декор» створять проект жалюзі, який ідеально доповнить інтер'єр, виконаний у тому чи іншому стилі. При виконанні замовлення ми враховуємо всі побажання клієнта.

Компанія виконує індивідуальні замовлення і надає можливість придбати готові вироби, розраховані на будь-який смак і бюджет.

Шторы плиссе фотография слайд

Переваги штор пліссе

Якісні характеристики штор пліссе і їх привабливий зовнішній вигляд змушує задуматися споживачів про доцільність їх придбання. Їхні переваги незаперечні:

Простота монтажу
Для встановлення такої конструкції не знадобляться дорогі карнизи і механізми на дистанційному управлінні. Досить використовувати 2-сторонній скотч.
Доступна ціна
Завдяки доступності матеріалу і кріпильних пристосувань вартість готової конструкції в рази менше інших аналогів сонцезахисних систем.
Гнучка функціональність
Високий рівень захисту від проникнення сонячних променів, різні варіанти регулювання, легкий догляд - ось ключові переваги жалюзі пліссе.

Купити штори пліссе Київ, Україна