Дизайн і пошиття штор на петлях


«Еліт Декор» - це команда досвідчених фахівців, готових в найкоротші терміни розробити ескіз і пошити штори на петлях. Ми уважно стежимо за модними тенденціями і готові розробити проект фіранок, які стануть справжньою прикрасою будинку.

Компанія цінує своїх клієнтів, тому готова створювати вироби, розраховані на будь-який смак і бюджет. Наші дизайнери допоможуть підібрати тканину і аксесуари і покажуть, як буде виглядати готова гардина за допомогою візуалізації.

Пошив виконується на професійному обладнанні, що дозволяє оперативно виконати замовлення будь-якого обсягу і складності.

Шторы на петлях фотография слайд

Переваги штор на петлях

Багато господинь, прагнучи прикрасити свій будинок, віддають перевагу шторам на петлях. Секрет їхньої популярності досить простий. Покупців приваблюють:

Гарний вигляд
Такі фіранки оригінальні і витончені. Правильно підібрана тканина і елементи декору дозволять перетворити їх на справжню прикрасу для кімнати.
Різні способи кріплення
Петлі можуть мати різну форму, а також доповнюватися різними елементами. Така особливість дозволяє реалізувати найбільш нестандартні ідеї.
Простота догляду
Фіранки на петлях легко знімати і вішати після прання. Для видалення забруднень не потрібно використовувати спеціальні пристосування та речовини.

Купити штори на петлях у Києві та Україні