Купити штори на люверсах від «Еліт Декор»


Інтернет-салон «Еліт Декор» надає можливість придбати штори на люверсах, створені за індивідуальним замовленням. Ескізи розробляються досвідченими дизайнерами. Ми прагнемо зробити все можливе, щоб наша продукція була доступною для кожного, тому використовуємо для створення гардин різні матеріали - від ексклюзивних дорогих тканин до більш доступних варіантів.

Завдяки наявності професійного швейного обладнання та кваліфікованих кравців ми готові оперативно виконати замовлення будь-якої складності та обсягу. У салоні можна також придбати готову продукцію, зразки якої представлені на сайті.

Шторы на люверсах фотография слайд

Переваги штор на люверсах

Штори на люверсах займають одну з лідируючих позицій серед фіранок. Таку популярність можна пояснити тим, що вони:

Привабливі та естетичні
Люверси встановлюються на певній відстані, що дозволяє отримати рівномірні, виразні складки. Тому такі фіранки завжди вигладять дуже акуратно.
Зручні у використанні
Вдягнена на штангу штора надійно тримається на карнизі. Це дозволяє запобігти виникненню обривів, які часто трапляються при використанні інших способів кріплення.
Не вимагають складного догляду
Щоб видалити забруднення з фіранки її достатньо випрати в машинці і погладити. Завдяки відсутності декоративних елементів господиня зможе швидко впоратися з поставленим завданням.

Купити штори на люверсах Києві та Україні