Дизайн і пошиття штор на кільцях


«Еліт Декор» - інтернет-салон, в якому можна підібрати штори на кільцях, розраховані на будь-який смак і бюджет. У нас можна придбати вироби, створені з унікальних ексклюзивних тканин і прості доступні завіси.

При створенні проектів наші дизайнери враховують особливості приміщень та інтер'єру, а також побажання замовника. Наявність у фахівців багаторічного досвіду дозволяє візуалізувати готові вироби до найменших деталей.

Пошиття штор виконують досвідчені кравці. Вони зуміють оперативно виконати замовлення будь-якої складності та обсягу. Ми також пропонуємо увазі покупців готову продукцію, фото і параметри якої представлені на сайті.

Шторы на кольцах фотография слайд

Переваги штор на кільцях

Чому, незважаючи на величезну безліч сучасних моделей, багато господинь продовжують віддавати перевагу класиці? Відповідь досить проста, штори на кільцях:

Не вимагають складного догляду
У них відсутні аксесуари на яких накопичується пил. Щоб очистити фіранки достатньо попрати їх у машинці. Прасування також не буде складним завданням.
Виглядають красиво і ефектно
Кільця збирають полотно в рівномірні вертикальні складки. Тканина звисає рівномірними хвилями. Незважаючи на зовнішню стриманість такі гардини підкреслюють смак господарів будинку.
Зручні у використанні
Фіранки на кільцях легко пересуваються по карнизу, не потребують особливих навичок для навішування, а оформляти ними можна як просторі, так і невеликі приміщення.

Купити штори на кільцях у Києві та Україні