Де купити тканинні жалюзі в Києві та Україні?


Підбір рулонних штор в інтернет-салоні «Еліт Декор» - проста і пізнавальна процедура. Менеджери компанії завжди готові розповісти про особливості представленої продукції, а дизайнери - розробити унікальний проект з урахуванням усіх побажань замовника.

Ми можемо виготовити рулонні штори з будь-якого матеріалу - від економ сегмента, до ексклюзивних варіантів тканини, зітканої відомими світовими брендами. Саме тому у вас є можливість знайти продукцію, розраховану на будь-який бюджет. Це вироби, створені під замовлення і різноманітні готові рольштори.

Рулонные шторы фотография слайд

Переваги рулонних штор

Рулонні штори суттєво відрізняються від інших моделей фіранок. Їх популярність обумовлена такими особливостями як:

Різноманітність матеріалу
Вироби здатні гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр. Для їх створення використовують всілякі види тканини, що дозволяє дизайнерам втілити в життя будь-які побажання замовника.
Зручність і функціональність
Рулонні жалюзі дають можливість заощадити корисну площу. Вони популярні у власників малогабаритних квартир. Конструкції кріпляться до віконної рами, дозволяючи тим самим використовувати простір підвіконня.
Легкий догляд і екологічність
Завдяки відсутності складок тканинні жалюзі не потребують спеціального догляду і не збирають на собі багато пилу. За допомогою пилососа або щітки видалити пил з поверхні полотен не складе труднощів.

Купити рулонні штори в Києві та Україні