Де купити тканинні жалюзі дімаут?


Інтернет-салон «Еліт Декор» надає своїм клієнтам можливість придбати рулонні жалюзі дімаут. Для їх створення ми використовуємо доступний якісний матеріал і ексклюзивну дорогу тканину. Це дозволяє нам пропонувати вироби, розраховані на будь-який бюджет.

Компанія приймає замовлення на виготовлення ролетів будь-якої складності і реалізує готові вироби. Розробкою проектів займаються професійні дизайнери, які завжди враховують побажання замовників та особливості приміщень. Для того, щоб замовник мав можливість заздалегідь уявити, як буде виглядати готова конструкція, фахівці використовують програмне забезпечення, що дозволяє створювати 3D-моделі.

Рулонные шторы димаут фотография слайд

Переваги дімаут штор

Як і всі інші види фіранок рулонні штори дімаут мають свої відмінні особливості. Ось основні з них:

Затримують до 75% світла
Завдяки такій якості їх можна використовувати не тільки для облаштування житлових і нежитлових приміщень, а й оранжерей, де є необхідність контролювати потік сонячних променів.
Екологічна чистота
Для створення штор даного типу не використовуються шкідливі для здоров'я матеріали, тому їх можна встановлювати в кімнатах де живуть або навчаються діти.
Привабливий вигляд
Різноманітність колірних рішень дозволяє підібрати тканину, яка вигідно підкреслить особливості інтер'єру і створити в приміщенні атмосферу затишку.

Купити рулонні штори дімаут у Києві та Україні