Де замовити рулонні блекаут штори?


Рулонні блекаут штори - продукція, яку пропонує увазі покупців інтернет-салон «Еліт Декор». Ми готові створити унікальні моделі з урахуванням особливостей приміщення та побажань замовника. Дизайнери компанії підберуть тканину оптимальної структури і забарвлення, порекомендують зручний спосіб установки і механізм управління.

Наявність спеціального програмного забезпечення дозволить показати замовнику в 3D-зображенні як виглядатимуть готові вироби. Співробітники салону здатні в найкоротші терміни виконати замовлення будь-якого обсягу або запропонувати покупцеві готову продукцію.

Рулонные шторы блэкаут фотография слайд

Переваги рулонних блекаут штор

Світлонепроникність - не єдина перевага рулонних блекаут штор. Вони користуються попитом завдяки таким особливостям:

Стійкість до вогню
Під час створення тканини використовується спеціальна вогнетривка. Завдяки цій речовині фіранки не горять. У разі виникнення пожежі вони тільки трохи оплавляться і загаснуть.
Легкість у догляді
Вироби не потребують складного догляду. Просякнута спеціальною речовиною тканина не дозволяє пилу накопичуватися на поверхні. Такі полотна можна прати не частіше ніж 1-2 рази на рік.
Гнучка функціональність
Рулонні штори блекаут здатні поглинати не тільки світло, а й шум, а також утримувати тепло. Завдяки цьому їм все частіше віддають перевагу мешканці великих мегаполісів.

Купити рулонні блекаут штори в Києві та Україні