Купити римські жалюзі від виробника


Римські штори від виробника - це відмінна можливість оформити вікно відповідно до персональних вимог і побажань. Співпрацюючи з виробником безпосередньо ви маєте можливість отримати виріб виконаний:

- З будь-якого виду тканин;
- У будь-яких колірних рішеннях;
- Різних форм і конструкцій;

Компанія «Еліт Декор» надасть можливість вибрати полотна, вартість яких буде відповідати можливостям клієнта. Ми зможемо виконати в обумовлені терміни замовлення будь-якого обсягу або запропонуємо готові моделі, з переліком яких можна ознайомитися на сайті.

Римские шторы фотография слайд

Привілеї римських штор

Римські штори - розумна альтернатива всім існуючим фіранкам. В якості місця їх установки може використовуватися стіна, віконна рама або стеля. Вироби затребувані завдяки своїм перевагам, основними з яких є:

Принцип дії та кріплення
З виворітного боку в фіранку вшиваються горизонтальні планки. Вони дозволяють полотну підніматися і опускатися, утворюючи при цьому акуратні складки.
Функціональність і практичність
Жалюзі не торкаються підвіконня, підлоги та радіаторів опалення. Ця особливість дозволяє використовувати вироби в будь-якому приміщенні і декорувати з їх допомогою різні за параметрами вікна.
Наявність різних видів
При оформленні інтер'єрів використовують класичні та каскадні варіанти. Вони відрізняються наявністю складок у відкритому і піднесеному вигляді.

Купити римські штори в Києві та Україні