Де замовити штори в передпокій?


Інтернет-салон «Еліт Декор» пропонує увазі покупців різноманітний асортимент штор для коридору і передпокою. Готові розробити для замовника індивідуальний дизайнерський проект. Ескізи створюються досвідченими фахівцями. Для реалізації ідей вони використовують високоякісні тканини і фурнітуру, враховують побажання клієнта та актуальні модні тенденції.

Крім цього на сайті представлені зразки готових виробів, які можна придбати з доставкою в будь-який регіон країни.

Шторы для прихожей фотография слайд

Особливості штор для передпокою

Якими повинні бути штори для передпокою? Це питання часто ставлять дизайнерам люди, які бажають оформити замовлення. Обов'язковою умовою є відповідність загальному інтер'єру. Крім цього штори повинні:

Гармонійно поєднуватися
Візуально збільшувати або зменшувати простір. Правильно виконаний вибір допоможе налаштувати параметри приміщення та самого вікна.
Забезпечувати захист
І це не просто запобігання проникненню світла сонця і вуличних ліхтарів. Правильно підібрані гардини здатні також захистити від поглядів сторонніх очей і протягів.
Бути практичними
У котеджі, де є маленькі діти і домашні тварини не варто віддавати перевагу шторам до підлоги. Якщо замовник наполягає саме на такому варіанті - потрібно вибирати надійне кріплення.

Купити штори для передпокою (коридору) Київ, Україна