Де замовити штори в офіс?


«Еліт Декор» - інтернет-салон, який спеціалізується на оформленні віконних прорізів житлових і нежитлових приміщень. Ескізи штор для офісів розробляються досвідченими дизайнерами. При створенні проектів вони враховують модні тенденції, побажання замовника і напрямок роботи підприємства.

Ми дбаємо про своїх клієнтів. Тому завжди готові запропонувати моделі, розраховані на будь-який смак і бюджет. Для їх створення використовуються високоякісні матеріали - від ексклюзивних тканин до більш доступних варіантів. Компанія зуміє оперативно виконати замовлення будь-якої складності або запропонує увазі покупців готові вироби зі зразками яких можна ознайомитися на сайті.

Шторы для офиса фотография слайд

Особливості офісних штор

Офісні штори повинні відповідати певним критеріям. При їх підборі враховують стиль і параметри приміщення, розмір і форму вікон, напрямок бізнесу, в якому працює компанія. Фіранки повинні володіти такими відмінними особливостями:

Функціональність і практичність
У мешканців кабінетів або офісного приміщення не повинно виникати «проблем» з відкриванням або закриванням штор. Вони не повинні відволікати персонал від роботи.
Світло і звуконепроникність
Важливо, щоб фіранки запобігали вигорянню паперів. Що стосується звуконепроникності, то захист від вуличного шуму дозволить сконцентруватися на виконанні обов'язків.
Простота догляду і зносостійкість
Зазвичай для офісів вибирають штори для створення яких використовувалися матеріали, що мають пиловідштовхувальні властивості.

Купити штори для офісу Київ, Україна