Де замовити штори на кухню?


Інтернет-салон «Еліт Декор» запрошує ознайомитися з асортиментом штор для кухонь. Ми виконуємо індивідуальні замовлення і пропонуємо готові вироби. Ескізи розробляються професійними дизайнерами. При створенні проектів враховуються переваги клієнта та особливості кухні.

Компанія співпрацює з перевіреними постачальниками, тому гарантує високу якість тканини і фурнітури. Швейний цех обладнаний професійною технікою, що дає можливість оперативно справлятися із замовленнями будь-якого обсягу і складності. Ми готові організувати доставку товару по Києву і в інші регіони країни.

Шторы для кухни фотография слайд

Особливості штор для кухні

Незважаючи на те, що сучасні виробники пропонують увазі покупців широкий асортимент штор для кухні, зробити правильний вибір досить складно. Такі фіранки повинні бути не тільки стильними і красивими, а й відповідати таким критеріям:

Простота у догляді
Завіси з важких ворсистих тканин накопичують пил і вбирають запахи. У кухні краще використовувати матеріали, які можна прати або варіанти з пиловідштовхувальним просоченням.
Світлопроникність
Кухня - це насамперед робоче приміщення, тому потрібно подбати про те, щоб господині при приготуванні їжі було зручно там знаходиться і вистачало світла.
Ергономічність
Вироби повинні відповідати параметрам приміщення. Штори до підлоги в маленькій кухні виглядатимуть безглуздо. Краще віддати перевагу фіранкам у стилі кантрі або рулонним шторам.

Купити штори для кухні в Києві та Україні