Дизайн і пошиття штор в кабінет


«Еліт Декор» - інтернет-салон, який завжди готовий запропонувати свої послуги з підбору штор для кабінету. У нас можна замовити розробку дизайнерського ескізу і пошиття або придбати готові вироби. При створенні проектів ми враховуємо переваги замовника, вид його діяльності та особливості приміщення.

Для пошиття фіранок компанія використовує різні тканини. Це можуть бути дорогі ексклюзивні матерії і більш доступні варіанти. Ми гарантуємо високу якість продукції і готові організувати її доставку по Києву і в інші регіони України.

Шторы для кабинета фотография слайд

Особливості штор для кабінету

При підборі гардин для кабінету керівника враховується безліч факторів. Завіси зобов'язані володіти такими особливостями як:

Ефективність і зручність
Вироби повинні з легкістю регулювати ступінь освітленості приміщення, і в той же час запобігати вигорянню документів, залишених на робочому столі.
Естетичний вигляд
Фіранки для кабінету повинні бути витримані в певному стилі, підкреслювати статус власника, гармонійно вписуватися в інтер'єр і приховувати недоліки.
Відповідність смакам
Так, наприклад, штори для кабінету підприємця повинні розташовувати до «польоту фантазії», що буде не завжди доречним при оформленні кімнати для юриста.

Купити штори в кабінет у Києві та Україні