Дизайн і пошиття штор для дитячої кімнати


Щоб замовити штори в дитячу кімнату, достатньо зв'язатися з дизайнерами інтернет-салону «Еліт Декор». Ми розповімо про останні тенденції і розробимо ескіз фіранок. При створенні проекту будуть враховані всі побажання замовника та особливості приміщень.

Компанія гарантує високу якість тканини і аксесуарів. Наші вироби надійні, безпечні і не потребують складного догляду. Завдяки професіоналізму майстрів ми готові оперативно виконати замовлення будь-якої складності.

У нас також можна придбати готові вироби з доставкою по Києву і в інші регіони України.

Шторы для детской фотография слайд

Особливості дитячих штор

Підібрати дитячі штори набагато складніше, ніж для інших приміщень. До фіранок пред'являються більш жорсткі вимоги, адже від їх якості залежить здоров'я і комфорт малюка. Вони повинні володіти такими характеристиками:

Практичність і зручність
Для створення таких специфічних виробів слід використовувати не накопичувальні пил тканини. Установку потрібно виконувати таким чином, щоб кріплення було надійним, дитина не могла обірвати штору або впустити карниз на себе.
Пропускати достатньо світла
Фіранки слід підбирати таким чином, щоб вдень кімната була нормально освітлена, щоб дитині було комфортно гратися (виконувати домашні завдання), а ввечері закриті штори створювали всі умови для комфортного відпочинку.
Екологічністю та безпекою
Для пошиття штор для дитячої кімнати рекомендується використовувати виключно натуральні тканини. Тільки в цьому випадку батьки можуть бути на 100% впевнені в тому, що у малюка не з'явиться алергія та інші недуги.

Купити штори в дитячу під замовлення в Києві