Де купити фурнітуру для штор


Інтернет-салон «Еліт Декор» пропонує купити підхвати, затискачі, тримачі і магніти для штор, які дозволять створити неповторні стильні композиції вашої завіси.

При підборі декоративних елементів фахівці салону враховують побажання замовника, тканину, стиль штори і самого приміщення. Компанія співпрацює з перевіреними постачальниками, тому готова гарантувати високу якість всієї використовуваної фурнітури для штор.

Ми здійснюємо доставку продукції по Києву і в інші регіони України.

Подхваты для штор фото слайд

Особливості підхватів для штор

Сучасні тримачі для штор - це унікальний елемент декору. Дизайнери використовують їх для оформлення інтер'єрів у різних стилях. Популярність виробу пояснюється тим, що підххвати:

Функціональні
Допомагають візуально налаштувати параметри вікна. Розташувавши декоративні елементи на певному рівні можна оптично збільшити або зменшити отвір.
Ефективні
Дозволяють підкреслити гідності і приховати можливі недоліки фіранок. Правильно підібрані підхвати гармонійно доповнять штори в одному стилі.
Практичні
Продовжують термін служби фіранок зберігаючи початковий зовнішній вигляд. Штори, що постійно відкриваються і закриваються набагато швидше бруднюються і зношуються.

Купити затискачі, тримачі і підхвати для штор