Де придбати ексклюзивні шпалери в Бердянську?


Інтернет-салон «Еліт Декор» пропонує широкий список настінних шпалер від провідних марок світу та за лояльними розцінками – всілякі матеріали, малюнки та орнаменти, кольори та сфера використання виробів представлені в каталозі. Для покупки доступні товари прямо зі складу та замовні позиції.

Обои Бердянск фото слайд

Переваги співробітництва

Купуючи настінні шпалери в Бердянську від інтернет-магазину «Еліт Декор», ви можете розраховувати на такі плюси:

Доступні розцінки
Тут ви не знайдете надмірно високих цін на настінні шпалери, крім цього покупці часто зустрічають вигідні акції та отримують приємні бонуси.
Великий вибір товарів
У нас є понад 40 000 шпалер для стін будь-яких видів - миючі, метрові, безшовні, панно та бордюри до них, у різних кольорових рішеннях.
Допомога у виборі товарів
Наші спеціалісти в будь-який момент нададуть вам професійну допомогу у підборі шпалер для стін, прорахують знижку та дадуть відповіді на всі питання.

Бренди та виробники шпалер

Купити шпалери в Бердянську за вигідною вартістю

Інтернет-магазин «Еліт Декор» пропонує вибрати і купити оригінальні настінні шпалери в Бердянську. В онлайн каталозі ми передбачили можливість підбору за різними параметрами: матеріал, виробник, колір, країна, для якого приміщення та ін. У продажу представлені як недорогі, так і елітні колекції від KT Exclusive, Marburg, Engblad & Co, Cole & Son і багатьох інших відомих брендів. Ми постійно влаштовуємо розпродажі, тому ви зможете недорого придбати цікаві варіанти для квартири або заміського будинку, офісу або готелю.

Які шпалери ми пропонуємо: вибір за матеріалом?

Серед усього різномаїття настінних шпалер з каталогу «Еліт Декор» часом важко підібрати ідеальний варіант для вітальні, спальні або інших кімнат. При виборі рекомендуємо, в першу чергу, звернути увагу на матеріал і дизайн.

Залежно від матеріалу зовнішнього шару розрізняють такі види шпалер:

 • Паперові
  Найбільш прості недорогі шпалери, які підходять для кімнат з малим рівнем вологості. Головна перевага – мінімальна ціна порівняно з іншими варіантами. Папір – екологічний, але не дуже міцний матеріал, який важко очистити від сильних забруднень – це варто враховувати при покупці.
 • Флізелінові
  Нетканий композиційний матеріал, у складі якого є целюлоза, полімери. Зовні схожий на папір, виглядає легким і повітряним, але за рахунок спеціальних добавок до складу є більш міцним і довговічним.
 • Вінілові
  Безпечний штучний матеріал, що характеризується високою міцністю, стійкістю до води. Забруднення легко видаляються з поверхні. В якості основи може використовуватися як флізелін, так і папір. Зовнішній шар – ПВХ різного складу, кольору, фактури.
 • Металізовані
  Матеріал на основі паперу або флізеліну з тонким шаром фольги та спеціальної фарби. При різному освітленні візерунок на таких шпалерах немов оживає, а при попаданні прямого сонячного або штучного світла формуються цікаві бліки.
 • Натуральні
  Шпалери, при виготовленні яких використовується не папір, а інші натуральні матеріали – як правило, у вигляді волокон. Головна їх особливість – цікава фактура і повна екологічність.
 • Текстильні (тканинні)
  Унікальні дизайнерські шпалери, в яких застосовується текстиль для створення особливої поверхні.

Дизайни шпалер: будь-який стиль для вашого інтер’єру

За оформленням верхнього шару, можна виділити такі дизайни шпалер:

 • Однотонні
  Оздоблювальні настінні матеріали, що мають на всій поверхні один відтінок. Можуть бути гладкими, зі слабо і сильно вираженою фактурою.
 • З сюжетними малюнками
  Це повторювані зображення певної тематики, іноді – репродукції картин або їх частин. Можуть бути виконані з імітацією абсолютно різних образотворчих засобів – під олівець або пастель, акварель або гуаш, масло.
 • Фотошпалери
  Маються на увазі не ті, що виготовляються на замовлення, а фабричні шпалери з єдиним на більшу частину полотна зображенням природи, міського пейзажу, тварин тощо.
 • Геометричні візерунки
  Це всілякі комбінації симетричних і несиметричних повторюваних простих фігур – ромбів, кіл, овалів, прямокутників.
 • Східні візерунки
  Різні дамаски, арабески та інші групи орнаментів, що традиційно використовуються в архітектурі, дизайні інтер’єру на Сході.
 • Рослинні орнаменти
  Як малюнки, що повторюються, використовуються реалістичні або схематичні зображення квітів, пелюсток, гілок, стеблів рослин.
 • Тваринні мотиви
  Аналогічно до рослинних орнаментів, але на полотнах зображуються тварини, птахи.
 • Смуги
  Мають на увазі вертикальні смуги в англійському стилі (широкі, декількох кольорів або одного кольору) і в сучасному стилі (тонкі лінії і широкі смуги різних кольорів, з візерунками).
 • Під натуральні оздоблювальні матеріали
  Один з варіантів дизайну, коли шпалери за малюнком і фактурою імітують шкіру, замшу, дерево, пробку, цеглу, черепашник тощо.
 • Абстрактні малюнки
  Всілякі плями, випадкові лінії та інші абстрактні малюнки, притаманні відповідному напрямку в живописі.

Ми приймаємо всі способи розрахунку – готівковий, безготівковий, перекази, онлайн платежі тощо. Для оптових покупців, дизайнерів, будівельно-оздоблювальних бригад діють спеціальні пропозиції. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

  Цей сайт захищений від спаму reCAPTCHA та Google. Конфіденційність | Умови використання

   Цей сайт захищений від спаму reCAPTCHA та Google. Конфіденційність | Умови використання