Дизайн і пошиття м'яких ламбрекенів


Інтернет-салон «Еліт Декор» спеціалізується на пошитті штор і декоративних елементів будь-якої складності. У нас можна замовити м'які ламбрекени, призначені для прикрашання віконних і дверних прорізів.

Працюємо з різноманітними тканинами, що дозволяє створювати вироби, розраховані на будь-який смак і бюджет. Це унікальні проекти, при розробці яких дизайнери враховують побажання замовника, параметри, особливості, стиль і призначення приміщення, розмір вікна.

Завдяки досвіду і високій кваліфікації майстрів ми зуміємо в найкоротші терміни виконати замовлення будь-якої складності та обсягу.

Мягкие ламбрекены фото слайд

Переваги м'яких ламбрекенів

Більшість господарів особливу увагу приділяють прикрасі вікна. І це не дивно, адже правильно підібрані фіранки здатні внести в інтер'єр певну «родзинку». Допомогти впоратися з цим завданням зможуть м'які ламбрекени, які:

Ергономічні
Легко вкладаються в красиві складки. Відсутність жорсткої основи дозволяє надати м'якому ламбрекену будь-яку форму, закласти симетричні та асиметричні складки.
Універсальні
Можуть доповнюватися різними декоративними елементами. Що дозволяє створювати прикраси для вікна, які відповідають параметрам та стилю кімнати.
Невибагливі
Вироби не потребують складної установки. Якщо жорсткі та ажурні ламбрекени монтуються строго певним способом, то м'які встановлюються також, як полотна штор.

Купити м’які ламбрекени в Києві та Україні