Де замовити пензлі для штор


Інтернет-салон «Еліт Декор» пропонує увазі покупців широкий асортимент штор і аксесуарів для них. У нас можна підібрати пензлі будь-якого розміру і форми. Це можуть бути прості класичні вироби і моделі, декоровані різними елементами.

Багаторічна співпраця із зарубіжними постачальниками дозволяє гарантувати високу якість продукції. Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому в салоні завжди можна знайти пензлі, розраховані на будь-який смак і бюджет.

Компанія здійснює доставку товару по Києву та в інші регіони України.

Кисти для штор фото слайд

Особливості пензлів для штор

Популярність пензлів для штор пов'язана не тільки з можливістю їх використання для декорування різних видів фіранок. Даний тип прикраси користується попитом завдяки таким особливостям:

Естетична привабливість
Пензлі для штор створюють атмосферу урочистості. Навіть найпростіше полотно прикрашене з їх допомогою виглядає надзвичайно стильно і розкішно.
Різноманітність видів і матеріалу
Дизайнери використовують у роботі пензля різної форми і доповнені всілякими декоративними елементами. Це дозволяє створювати унікальні композиції.
Широка область застосування
Пензлі використовують для прикрашання полотен штор, ламбрекенів і підхоплень. Головне - правильно підібрати розмір, форму і фурнітуру належної якості.

Купити пензлі для штор у Києві та Україні