Переваги купити італійські штори у нас


«Еліт Декор» - інтернет-салон, який завжди готовий порадувати своїх клієнтів оригінальними, нестандартними рішеннями. Ми готові виконати італійські штори за індивідуальним замовленням, розробити ескіз, який буде точно відповідати побажанням покупця.

Досвідчені дизайнери і кравці здатні оперативно виконати замовлення будь-якого обсягу і складності. На сайті представлені готові вироби, придбати які можна з доставкою в будь-який регіон країни.

Итальянские шторы фотография слайд

Особливості італійських штор

Італійські штори, що прийшли до нас з епохи Відродження, використовуються для оформлення інтер'єрів сучасних котеджів і квартир. Покупців приваблює їх аристократизм, елегантність і благородний зовнішній вигляд. Вироби мають такі особливості:

Оригінальність конструкції
Штора складається з двох вертикальних полотен, які не розсуваються повністю, а кріпляться підхватами на рівні підвіконня. Відкритим залишається віконний проєм у формі ромба.
Універсальність виробів
Італійські фіранки використовуються не тільки для декорування вікон, а й арок. Полотна можна розташувати внахлест і закріпити підхватами на різному рівні.
Простота і зносостійкість
У процесі використання італійські фіранки не розсуваються, а лише підв'язуються. Завдяки такій особливості тканина набагато довше зберігає свій початковий зовнішній вигляд.

Купити італійські штори Київ, Україна