Шпалери Marburg: колекції

Переваги шпалер «Марбург»

Німецькі шпалери «Марбург» вважаються одними з найбільш модних, популярних і якісних в Україні, при купівлі даних настінних покриттів розраховуйте на такі плюси:

Доступна ціна
Вартість шпалер Marburg мабуть одна і найпривабливіших на ринку країни, фабрика часто дає знижки і виконує розпродаж залишків.
Наявність на складі
Це найбільш завезені настінні покриття, тому у нас практично завжди є в наявності велика кількість рулонів.
Бездоганна якість
Виробник використовує екологічну сировину і має багатоетапний контроль якості, через що присутність браку зведено до мінімуму.

Часті запитання і відповіді

Для швидкої консультації з будь-яких питань - напишіть працівникам магазину в онлайн-чат.

Як клеїти шпалери «Марбург»?

Процес поклейки шпалер від даної фабрики стандартний, але все ж компанія не рекомендує виконувати оклейку самостійно, а скористатися послугами досвідчених майстрів.

Клеїти полотна потрібно встик, при цьому враховуйте запас на підбір малюнка якщо він необхідний. Вибирати клей можна будь-якої марки (Quelyd, Metylan, Pufas, Момент тощо), тип клею повинен бути «вініл» для вінілових шпалер, і «флізелін» для флізелінових.

Якщо ви випробовуєте складнощі з поклейкою або у вас є додаткові питання, зверніться до наших менеджерів за безкоштовною консультацією.

Скільки коштують шпалери Marburg?

Вартість настінних покриттів даного бренду залежить в основному від ширини рулону – півметрові шпалери в середньому коштуватимуть близько 350-600 грн, метрові зразки обійдуться приблизно в 600-1000 грн.

Окремої уваги потребує дизайнерський сегмент полотен, наприклад шпалери від дизайнерів Ulf Moritz, Zaha Hadid, Harald Glööckler, Luigi Colani залежно від дизайну можуть коштувати від 1200 до 4000 грн за рулон.

Також хочеться зауважити, що ціни на шпалери Marburg повністю виправдовують себе за рахунок таких факторів: сучасний дизайн, висока якість сировини, велика затребуваність на українському ринку, екологічна безпека.

Які є знижки на шпалери Marburg?

Можливі різні знижки залежно від кількості купованих рулонів, на товари з «Суперціною» додаткова знижка можлива тільки при відвідуванні магазину.

Ще можна отримати клей у подарунок або безкоштовну доставку залежно від різних умов, які можна уточнити у менеджера магазину.