Купити шпалери Carl Robinson в Україні

Представляємо англо-американські шпалери Carl Robinson. Продукція відноситься до елітної категорії, при її виробництві використовується папір і флізелін. Поставки здійснюються у вигляді рулонів і панно. Дизайн різноманітний – від однотонних полотен без додаткових елементів до різнокольорових яскравих шпалер з незвичайними малюнками. Часто випускаються композиції з рослин, квітів, абстрактних фігур та ліній. Під час створення колекції використовуються спокійні кольори, яскраві фарби або їх поєднання. Про шпалери Carl Robinson можна сказати одне – вони не залишать байдужою людину, яка одного разу побачила ці, без перебільшення, твори мистецтва.

Трохи про бренд «Карл Робінсон»

Бренд отримав свою назву на ім’я дизайнера Карла Робінсона. Саме він доклав руку, знання і свій дизайнерський досвід до створення більшості колекцій, а їх, за 25-річне існування накопичилося чимало. Бренд вважається англо-американським. У моделях присутні елементи суворої англійської аристократичності, наївної романтики, домашнього затишку, сюжети з навколишньої природи.

Іноді колекції виробляються в якомусь строго одному стилі, іноді відбувається змішання напрямків, що виглядає незвично. Шпалери Carl Robinson ніколи не приїдаються, в кожній колекції відчувається присутність руки майстра. Раніше продукція випускалася ексклюзивно, зараз вона стала більш доступною для покупців.

Матеріал дизайнерських шпалер Carl Robinson

При виготовленні декоративних покриттів компанія використовує флізелін і папір, в якості основи застосовують ті ж матеріали. Переваги кожного з них перевірено часом.

Порівняно з папером флізелін міцніший, але якщо розглядати двошарові паперові покриття, які і використовує компанія, то різниця в міцності серйозно нівелюється. Взагалі ж, переваги флізелінових шпалер давно не піддаються сумніву, адже вони:

  • Стійкі до істирання, будуть служити до тих пір, поки вам не захочеться змінити обстановку.
  • Погано горять, вони більш стійкі до вогню, ніж вінілові і паперові полотна.
  • Мають високу щільність, що дозволяє приховати огріхи основи.
  • Легко клеяться, оскільки розчин наноситься на стіну, а не на полотно, яке не розбухає і не посаджується.
  • Майже не вигоряють, кольори залишаються насиченими весь період експлуатації.

За інших рівних умов папір дешевше коштує, абсолютно екологічно безпечний, так що вибір на користь флізеліну не такий очевидний, як здається спочатку.

Шпалери Carl Robinson виробляються в різних стилях. Ви можете підібрати класичні малюнки, звичні оку – силуети, наприклад, засніжених дерев або розсип листя, тонкі гілочки або красиві квіти. Взагалі, природна, рослинна тема превалює в останніх колекціях виробника. Втім, також популярні шпалери з геометричними фігурами або вигадливими лініями, абстрактні малюнки. Вибір величезний, на будь-який смак.

Ми пропонуємо настінні покриття цього бренду в асортименті. У нас доступна ціна на товар, в наявності як елітні, так і більш бюджетні моделі. Даємо знижки, розігруємо акції, надаємо бонуси. Доставимо продукцію популярними поштовими службами по території України, з питань міжнародних поставок вам нададуть інформацію наші менеджери. Чекаємо заявок!