Шпалери BN Walls: колекції

Купити шпалери BN Walls у Києві та Україні

BN Walls – голландське підприємство, відкрите понад 75 років тому. Займається виготовленням екологічно безпечних настінних матеріалів, і на сьогоднішній день може похвалитися безліччю вдалих колекцій, які дивують, перетворюють, дарують затишок і відмінний настрій своїм власникам. Кожна позиція унікальна, дозволяє реалізувати в життя будь-які дизайнерські задумки покупця.

Шпалери родом з Голландії відрізняються практичністю, підходять для оздоблення стін у кухонних приміщеннях, у вітальнях, спальнях, передпокоях. Вони не бояться механічних пошкоджень, не розтягуються в процесі поклейки, що і робить їх затребуваними серед багатьох покупців.

Відносно невисока ціна при стабільній якості і неординарних дизайнах роблять товари компанії одними з найбільш затребуваних у широкого кола споживачів. Виробник займає лідируючі позиції на світовому ринку. Голландські шпалери з’явилися на території колишнього СНД 2005 року, і одразу отримали той успіх, до якого наполегливо йде бренд.

Оцінити асортимент полотен ви можете на сайті інтернет-магазину «Еліт-Декор», де представлені кращі рішення за розумними цінами. Пропонуємо оперативну доставку товарів по Києву і всій Україні.

Особливості шпалер BN Walls

Продукція компанії актуальна не тільки серед людей, які бажають самостійно зробити ремонт в будинку, квартирі або офісі. Вона також актуальна і у відомих дизайнерів, оскільки має унікальні візерунки і незвичайні текстури. Якщо ви бажаєте надати спальні розкоші, зробити дитячу яскравою, виправити деякі недоліки коридору, шпалери BN Walls – ваш впевнений вибір!

Купуючи настінні полотна, ви отримуєте можливість створити інтер’єр, який дивиться на вас з обкладинок модних друкованих видань. Купуючи один з варіантів, ви зможете легко реалізувати найбільш незвичайні ідеї. Бренд досить часто поповнює колекції новими полотнами, що дозволяють оформити інтер’єр різнопланових приміщень.

Переваги BN Walls безперечні:

 • Стійкість до зношування
  Шпалери піддаються спеціальній обробці, за рахунок чого знаходять підвищену міцністю, можуть чинити опір вологі і деформації, що актуально для багатьох паперових рішень у процесі поклейки. Продукція не вигоряє на сонці, не втрачає своїх функціональних властивостей протягом всієї експлуатації;
 • Унікальність
  У колекціях немає плагіату, адже кожен візерунок унікальний і розробляється дизайнерами компанії в студії виробника. Саме з цієї причини товари не мають рівних у плані візуального оформлення, при цьому вартість виробів залишається на доступному рівні;
 • Екологічність
  Оздоблювальні матеріали не включають до складу шкідливі компоненти, які з часом, потрапляючи в повітря, можуть нашкодити здоров’ю мешканців. Шпалери бренду відмінно підходять для дитячих, а також приміщень, де проживають люди, схильні до алергії;
 • Простота монтажу
  Більшість варіантів легко поклеїти на стіну, адже нанесення клею на саме полотно не потрібно. Ви можете вибрати максимально зручний розмір, наприклад, полотно максимальної ширини, і помітно скоротити час ремонтних робіт.

Залишилися питання? Зв’яжіться з нашими фахівцями, які нададуть всебічну допомогу у виборі, щоб майбутній інтер’єр вашого будинку був невідпорним!