Шпалери Arte: колекції

Купити шпалери Arte в Києві та Україні з доставкою

Arte – відомий виробник шпалер з Бельгії. Бренд заснований в 1981 році. На початку свого шляху керівництво компанії визначило чітку мету – створювати настінні полотна, які можуть бути прирівняні до творів мистецтва, і підприємству це вдається по сьогоднішній день. Продукція реалізується у вісімдесяти країнах світу і користується особливим попитом у поціновувачів прекрасного.

Старання співробітників компанії приносять результати – колекції шпалер Арте – унікальний світ, наповнений почуттям смаку, доповненого оригінальними деталями, створеними з великою любов’ю і високою майстерністю. Полотна захоплюють і дивують, вражають різноманітністю стилів. Тут знайдеться безсмертна класика, футуристичні мотиви, романтичні та етнічні ноти. Шпалери Arte – це модно і креативно!

Компанія крокує в ногу з часом, прагнучи зробити клієнту кращу пропозицію, що було б неможливим без впровадження у виробництво передових технологій, на які робиться основна ставка. Фабрика бренду оснащена передовим обладнанням, а її діяльність відповідає світовим стандартам. Шпалери здатні зробити інтер’єр стильним, неповторним, високохудожнім – ваше життя наповниться комфортом!

Асортимент бельгійських шпалер Arte

Активно ведеться співпраця з модними будинками, що гарантує клієнтам ексклюзивні дизайни, покликані повною мірою наповнити будинок затишком, який не здатні створити прості полотна.

Шпалери поєднують в собі різні фактури, починаючи аквареллю, закінчуючи шкірою. Вони повністю безпечні, оскільки включають в себе екологічно чисті натуральні та синтетичні добавки. Виробляються на основі флізеліну і фольги – сировина гарантує тривалий термін служби настінних полотен.

Крім стандартних шпалер в лінійках представлені і металізовані рішення, створені на базі тонкої фольги і тиснення.

Конкуренти компанії часто радіють, адже колекції від бельгійського бренду виходять досить рідко. Так, на створення однієї йде більше року. Справа в тому, що виробник не женеться за кількістю, віддаючи перевагу якості та ексклюзивності. Робота побудована на ретельному вивченні нових технологій, які впроваджуються у виробництво.

Особлива увага приділяється дизайну – фахівці компанії тривалий час розробляють, а потім затверджують новий продукт. Незважаючи на таку повільність, кожна колекція Арте – це вибух емоцій, які спонукають покупця облагородити своє житло саме цим продуктом.

Якість, перевірена часом

Шпалери з Бельгії – це висока якість. Покриття індивідуальні за стилем, представлені у великому асортименті, щоб клієнт міг вибрати бажану текстуру і візерунок.

Вартість продукції досить висока, що нівелюється застосуванням бездоганних за якістю матеріалів. Лінійки дозволяють підібрати рішення для втілення в життя найбільш неординарних дизайнерських ідей.

Шпалери можуть похвалитися наступними перевагами:

  • Вишуканість та елегантність;
  • Стійкість до механічних навантажень і вологи;
  • Не вигоряють на сонці, надовго зберігаючи первозданний зовнішній вигляд;
  • Не бояться контакту з лапами тварин – не стираються, складно піддаються ушкодженням.

Інтернет-магазин «Еліт-Декор» пропонує придбати шпалери від компанії Arte на вигідних умовах. До послуг покупців:

  • Розумні ціни на весь представлений асортимент;
  • Приємні знижки і бонуси;
  • Зручні способи оплати (безготівковий розрахунок, оплата банківськими картками Visa/MasterCard, накладений платіж, готівкою).