Купити шпалери Anthology в Україні

Пропонуємо вибрати в каталозі шпалери англійського бренду Anthology. Вони екологічні, довговічні, виглядають оригінально і красиво. Кількість колекцій вражає, кожна з них відрізняється тонами, забарвленнями, малюнками. Основний матеріал у виробництві – флізелін. Шпалери призначаються не тільки для оформлення житлових приміщень, а й для комерційних об’єктів: театри, елітні готелі та ресторани прикрашають інтер’єр цими розкішними полотнами. Шпалери Anthology належать до преміум класу.

Про виробника

Шпалери бренду Anthology виробляють на англійській фабриці Harlequin. Це не старе за європейськими мірками підприємство, функціонує з 1987 року. Його продукція відома головним чином в Європі та Північній Америці. Підприємство використовує як декоративний матеріал і при виготовленні основи флізелін, рідше зустрічаються вінілові полотна. Над створенням нових колекцій працюють дизайнери з креативним мисленням, саме тому багато моделей виглядають незвично і незабутньо.

Правила вибору матеріалу

Компанія віддає перевагу вінілу і флізеліну. У кожного матеріалу свої переваги і недоліки. Основні переваги вінілових шпалер Anthology:

 • Висока стійкість до води
  Навіть при сильному намоканні під час миття вони не втрачають якість.
 • Не горять
  Синтетичний склад матеріалу не горючий, що підвищує безпеку.
 • Витримують механічні пошкодження
  Не зіпсуються навіть при сильному ударі.
 • Антибактеріальні
  З самого початку виробництва просочуються спеціальним складом проти грибка.

З недоліків відзначимо наявність синтетики в складі, що знижує екологічність. Це основна проблема. Крім того, їх складніше клеїти.

Ці мінуси відсутні у флізелінових полотен. Вони екологічні і клеяться одразу на стіну, куди попередньо наноситься розчин. Також матеріал має високу міцність на розрив, володіє високою повітропроникністю, пристосований до фарбування. З недоліків флізеліну відзначаємо підвищену вартість і більш низьку стійкість до впливу води порівняно з вінілом.

Рекомендуємо для ванних кімнат, кухонь брати вінілові вироби, а в спальні, дитячі, вітальні – шпалери з флізеліну.

Різноманітність дизайну шпалер «Антолоджі»

Вибір шпалер цього бренду величезний. Кожен покупець абсолютно точно підбере декоративне покриття під свій інтер’єр. Дизайн змінюється від однотонних спокійних забарвлень – іноді чисто білих – до незвичайних малюнків. Виробник любить природні композиції і випускає шпалери з хмарами, якимись незвичайними морськими пейзажами, «голим» лісом, іншими сюжетами. Для Anthology не чужі прямі лінії, що перетинаються, квадрати, смуги, овали, інші варіанти. Зверніть увагу на панно з сюрреалістичними пейзажами.

Чому з нами вигідно працювати?

Крім розширеного асортименту в нашому інтернет-магазині ви також отримаєте й інші переваги:

 • Конкурентні ціни.
 • Знижки, бонуси, акції.
 • Оперативну доставку товару в Україну.
 • Доставку продукції по Києву, в інші регіони України.
 • Можливість оплати різними способами.

Наші фахівці також дадуть відповідь на будь-яке запитання, порадять варіанти щодо вибору. Ви можете зробити заявку через сайт або, зателефонувавши за телефонами, ми оперативно відреагуємо на звернення.