Чому у нас вигідно купити австрійські штори?


«Еліт Декор» – це команда професійних дизайнерів та швачок, здатних втілити в життя нестандартні ідеї. Ми працюємо з різними тканинами, що дозволяє створювати штори, які розраховані на будь-який бюджет. Фахівцями салону створюються унікальні проекти, що дозволяють прикрасити не лише житлові приміщення, а й ресторани, кафе, концертні та виставкові зали.

Компанія готова оперативно виконати замовлення різної складності. Тим, хто не може чекати, ми запропонуємо готові вироби з асортиментом яких можна ознайомитися на сайті. Це штори з різними параметрами, розраховані на будь-який смак та бюджет.

Австрийские шторы фотография слайд

Особливості австрійських штор

Для виготовлення австрійських штор використовують високоякісні тканини. Готові вироби здатні довго зберігати початковий зовнішній вигляд. Вони приваблюють покупців:

Різноманітністю елементів декору
За допомогою кантів, рюшів, пензлів та бахроми майстри салону створюють вироби, призначені для приміщень, оформлених у різних стилях.
Зручністю управління
В якості підйомного механізму використовують декоративні шнури, протягнуті в кільця і закріплені на карнизі. З його допомогою регулюється пишність драпірування.
Багатством форм та пишністю
За допомогою підйомного механізму господині можуть піднімати штору на різну висоту, створюючи волани, драпірування чи складки.

Купити австрійські штори: Київ, Україна

Пропонуємо купити дизайнерські австрійські штори в Києві та Україні з доставкою, навішуванням та за вигідними цінами.